LOXONE - INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

SPOLUPRÁCE S LOXONE

Jsme silver partner loxone. Realizujeme systémy chytrého systému Loxone

Chytrý dům nebo byt s Loxone

O 50 000 úkonů méně, více času pro život.

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

Funkce a možnosti inteligentního domu

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

Loxone - inteligentní elektroinstalace
Loxone - katalog

Co je to
Real Smart Home?

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Jinými slovy Real Smart Home šetří náš čas a zjednodušuje nám život.

Náš tip: Zajímá vás pozadí našeho přístupu k inteligentnímu domu? Přečtěte si Real Smart Home Compendium, kde jí poodhaluje sám zakladatel Loxone Thomas Moser.

Inteligentní řešení také pro montované domy a byty

Plánujete si pořídit montovaný dům nebo nový byt? Většinou není problém i v rámci těchto projektů vyjednat realizaci systému pro inteligentní domov. Ptejte se svého developera, zda spolupracuje s Loxone, či je možné využít Loxone Partnera pro elektroinstalaci.

Loxone - inteligentní domy
Loxone- rodinný dům
Loxone miniserver go

Nejvyšší IQ díky Miniserveru

Loxone Smart Home je systém s nejvyšší inteligencí na trhu. Propojuje a řídí všechna zařízení v domácnosti podobně jako nervový systém člověka smysly a orgány. Toto vše směřuje do jednoho centrálního bodu: Miniserveru. Tento mozek chytrého domuse stará o to, aby vše fungovalo, jak má. Je schopný se učit a adaptovat na vaše zvyky a vlastnosti domu. O tom, že máte revoluční technologii, ale ani nemusíte vědět. Jen žijete v pohodlí a bez starostí.

Konzultace projektu zdarma

Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky!
Rádi vám vysvětlíme všechny možnosti pro váš budoucí dům a zařídíme instalaci.

Reference

Realizovali jsme již několik projektů rodinných domů, občanských staveb i průmyslových realizací.

Menu