VZDUCHOTECHNIKA
Teplovzdušné vytápění a řízené větrání
s rekuperací

Certifikace

 Jsme certifikovaný montážní a servisní partner společnosti ATREA s.r.o. pro
realizace systému teplovzdušného vytápění a větrání s rekuperací tepla.

Montujeme systémy jak větrání s rekuperací, tak systémy teplovzdušného vytápění s rekuperací. Rozvody realizujeme jak podlahové, tak podstropní. Jednotky nejčastěji jak Nibe, tak Atrea.

REKUPERAČNÍ JEDNOTKY

Rekuperace zabraňuje tepleným ztrátám při větrání a zajišťuje v objektu zdravé a příjemné prostředí.

Rekuperační jednotky zajišťují předání tepla mezi vzduchem odváděným z objektu a čerstvým vzduchem přiváděným zvenčí do objektu. Tepelná energie obsažená v odpadním vzduchu není tedy bez užitku vyfukována do okolního prostředí, čímž se významně snižuje potřeba topení v objektu. Máte-li zájem o bezplatné poradenství, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 • REKUPERAČNÍ JEDNOTKA NIBE ERS 10-400
  Rekuperační jednotka NIBE ERS 10-400 zajistí mechanickou výměnu vzduchu vašeho domu bez významných energetických ztrát. Účinnost zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu je až 92 %. Passive House Institute certifikovaný komponent.
 • REKUPERAČNÍ JEDNOTKA NIBE ERS S10-400
  Rekuperační jednotka NIBE ERS S10-400 zajistí mechanickou výměnu vzduchu vašeho domu bez významných energetických ztrát. Účinnost zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu je až 92 %.
 • REKUPERAČNÍ JEDNOTKA NIBE ERS 20-250
  Rekuperační jednotka NIBE ERS 20-250 zajistí mechanickou výměnu vzduchu u menších domů bez významných energetických ztrát. Účinnost zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu je až 89 %. Passive House Institutecertifikovaný komponent.
rekuperační jednotky

Reference

2019

 • teplovzdušný systém vytápění a větrání Atrea ro RD Louny (již druhý projekt stejného investora po cca 8 letech provozu prvního systému)
 • systém řízeného větrání s rekuperací: 6 ks

2018

 • systém řízeného větrání s rekuperací: 5 ks

2017

 • systém řízeného větrání s rekuperací: 5 ks

Naše vybrané realizace

Úplně nejnovější reference včetě fotografií najdete na našem FACEBOOKu.

Menu